O firmie

Serdecznie witamy na stronach firmy GMJ. Nasza firma zrzesza trzy organizacje (GMJ, GMJ Nieruchomości i Polska Grupa Inwestycyjna) tworzące konsorcjum i powiązane w jedną grupę kapitałową.Jesteśmy firmą budowlaną, działającą głównie na terenie powiatu poznańskiego. Realizujemy inwestycje dotyczące budownictwa jednorodzinnego, wielkopowierzchniowego budownictwa przemysłowego, budownictwa użyteczności publicznej i obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych. Zajmujemy się również sprzedażą i magazynowaniem materiałów budowlanych.Znamy się na wykonywaniu robót w zakresie wznoszenia budynków i konstrukcji żelbetowych (w tym roboty szalunkowe i zbrojarskie, konstrukcje murowe, ściany żelbetowe, stropy, ściany oporowe, izolacje i wiele innych).Zaprojektowane przez nas domy odznaczają się funkcjonalnością, dobrym standardem i ciekawą architekturą. Pamiętamy, że w naszych domach mają wygodnie mieszkać rodziny i jesteśmy zwolennikami stosowania rozwiązań ułatwiających egzystowanie w nich.


Nasze budowy charakteryzują się szybką i solidną realizacją Budujemy rzetelnie, ze sprawdzonych, dobrej jakości materiałów i stosujemy nowoczesne technologie. Wszystkie materiały posiadają stosowne atesty i certyfikaty zgodności z normami.

Dzięki doskonałemu zespołowi pracowników i posiadaniu specjalistycznego sprzętu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom inwestorów. Jesteśmy elastyczni w dostosowywaniu do indywidualnych potrzeb klienta, dbamy o czystość w miejscu pracy, wykorzystujemy innowacyjne produkty i systemy, planujemy prace uwzględniając minimalizowanie kosztów.

Zajmujemy się również działalnością w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Posiadamy stosowne uprawnienia Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości. Gwarantujemy kompleksową obsługę: kontrolujemy stan techniczny, wykonujemy naprawy i modernizacje, nadzorujemy system opłat, prowadzimy ewidencję księgową, czuwamy nad czystością i porządkiem, kontrolujemy sprawy związane z usługami, wykonawcami, dostarczycielami mediów.

Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas inwestycjami, obecnie przeprowadzanymi projektami oraz naszą ofertą.